ادپرشیا در دو دقیقه

ادپرشيا اين امكان را براي دارنگان وب سايت و وبلاگ فراهم آورده تا با قرار دادن فضاهاي تبليغاتي به آساني كسب درآمد كنند، همچنين شركتها و موسسات محصولات و خدمات خود را معرفي نمايند، و افزايش درآمد نمايند، يك تجارت دو طرفه! بهتر از اين مي خواهيد!


لینک دانلود با کیفیت بالا: دریافت فایل
لینک دانلود با کیفیت عادی: دریافت فایل

 چرا ادپرشیا؟

وب سایت ادپرشی ارتبطی بین صاحبان وب سایت و تبلیغ کنندگان می باشد. این سایت اولین و کاملترین سیستم تبلیغات آنلاین محصوب می شود. امروزه سایت هایی که به عنوان واسطه تبلیغ در وب فارسی فعالیت میکنند با نمایش تبلیغات زرد و نمایش محصولات خاص و نداشتن يك سيستم پيشرفته و حرفه اي در مديريت تبليغات و پرداخت هزينه ها و در مجموع عدم اطمينان که باعث شده اند وب سایتها و وبلاگها ازاینگونه سایتها استقبال ننمايند، ادپرشيا با آگاهي از اين موضوع تمامی چالشها و راهکارها یتبلیغات دراینترنت را شناسایی کرده وبا راه اندازی اين سيستم امیدوار است که بتواند گامی موثر در زمینه جامعیت بخشی تبلیغات اینترنتی بردارد.

 كسب درآمد به آساني

شما بدون نیاز به دانش برنامه نویسی تنها با ثبت نام و قرار دادن كد هاي تبليغاتي ادپرشيا در وب سايت يا وبلاگ خود مي توانيد درآمد ثابتي را براي خود ايجاد نماييد

 امكانات فوق العاده در پنل کاربری

شما بوسيله يك كنترل پنل حرفه اي نظارت كاملي بر تمامي تبليغاتتان داريد بطوريكه تعداد كليك واقعي، درآمد كسب شده در روز و فواصل زماني متفاوت را با ارائه نموادار و جداول مشاهده مي نماييد.

 چگونه كسب درآمد مي نماييد

با ثبت نام و نمایش تبلیغات در سایت یا وبلاگتان می توانید به ازای کلیک و يا بازديد هايي که از سایت شما، روی تبلیغات میشود از ماپورسانت دریافت کنید؛ این پورسانت برای تبلیغات مختلف متفاوت است.

 فروش تان را چند برابر نماييد

تبليغ كننده با ايجاد تبليغ خود و صرف هزينه اندك مي تواند سايت محصول و خدماتش را درصدها سایت نمایش دهنده آگهی عضو ادپرشيا تبليغ نمايد و بيشترين بازدهي را در فروش محصولات و خدمات خود كسب نمايد.