ثبت نام در سایت ادپرشیا

جهت استفاده کامل از قابلیت های سایت ادپرشیا شما نیاز به عضویت در سایت دارید. ثیت نام در سایت بسیار ساده می باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و از قابلیت های سات بهره مند شوید.

 
 
دوست دارم از جدیدترین اخبار ادپرشیا باخبر شوم.

 مزیت ثبت نام

آيا به دنبال كسب درآمد در اينترنت هستيد؟ تاكنون از وب سايت يا وبلاگتان درآمدي كسب كرده ايد؟! آيا از تاثيرات تبليغات اينترنتي در دنيا باخبريد! فرصت را از دست ندهيد! همين حالا ثبت نام كنيد و در عرض كمتر از چند ساعت اولين درآمدتان را كسب كنيد.

 كسب درآمد به آساني

شما بدون نیاز به دانش برنامه نویسی تنها با ثبت نام و قرار دادن كد هاي تبليغاتي ادپرشيا در وب سايت يا وبلاگ خود مي توانيد درآمد ثابتي را براي خود ايجاد نماييد

 امكانات فوق العاده در پنل کاربری

شما بوسيله يك كنترل پنل حرفه اي نظارت كاملي بر تمامي تبليغاتتان داريد بطوريكه تعداد كليك واقعي، درآمد كسب شده در روز و فواصل زماني متفاوت را با ارائه نموادار و جداول مشاهده مي نماييد.

 چگونه كسب درآمد مي نماييد

با ثبت نام و نمایش تبلیغات در سایت یا وبلاگتان میتوانید به ازای کلیک و يا بازديد هايي که از سایت شما ،روی تبلیغات میشود از ما پورسانت دریافت کنید.

 فروش تان را چند برابر نماييد

تبليغ كننده با ايجاد تبليغ خود و صرف هزينه اندك مي تواند سايت محصول و خدماتش را درصدها سایت نمایش دهنده آگهی عضو ادپرشيا تبليغ نمايد و بيشترين بازدهي را در فروش محصولات و خدمات خود كسب نمايد.

 كاربران اينترنت در ايران

ايران داراي 33 ميليون كاربر كه معادل 43 درصد جمعيت 77 ميليوني ايران مي‌ باشد. مي ببينيد كه مي توانيد روي چه تعداد كاربر مي توانند سرمايه گذاري كنيد.

 درخواست دريافت درآمد

شما میتوانید پس از رسیدن به حد نصاب 50000 تومان از طریق صفحه درخواست درآمد این کار را انجام دهید.درآمد شما به شماره حساب بانكي كه اعلام كرده ايد واریز مي گردد.

سیستم ادپرشیا از هیچ نوع وب سایت تبلیغاتی دیگر حمایت نمی کند. کلیه سایت هایی که خود را شعبه و یا همکار ادپرشیا می نامند قصد فریب شما را دارند و نباید هیچ گونه اطلاعاتی از قبیل رمز ورود خود را به این سایت ها بدهید. در صورت مشاهده چنین سایت هایی لطفا با مدیریت ادپرشیا تماس بگیرید تا پیگرد قانونی نسبت به این تخلفات صورت گیرد و هر چه سریعتر اطلاعات خود را عوض کنید. سایت ادپرشیا زیر مجموعه شرکت پردازش سیستم های مجازی می باشد.