چه کسی ناشر محسوب می شود؟

این روزها، برای «وب مستر» ها و وبلاگ نویس هایی که زمان زیادی را برای به روز کردن صفحات خود صرف می کنند دغدغه ای دائمی درآمد حاصل از بازدید سایت است. «ادپرشیا» برای توجه به همین دغدغه شکل گرفته است.

شما با عضویت در «ادپرشیا» می توانید در ازای بازدید کننده هایی که برای وب سایت خود دست و پا می کنید، درآمد خوبی داشته باشید.

مدیران «ادپرشیا»، به صورت روزانه آگهی های زیادی را به سیستم می افزایند و این درآمد شما را افزایش می دهد.

یکی از مزایای «ادپرشیا»، آماردهی کامل بازدید و کلیک در وب سایت شما، به صورت نمودار گرافیکی است. شما می توانید بر اساس همین نمودار ها به ما اعتماد کنید.

«ادپرشیا» به خاطر بالا رفتن احتمال کلیک بر روی آگهی هایی که روی صفحات تحت مدیریت شما قرار می گیرد، تبلیغات را از نظر موضوعی طبقه بندی می کند تا شما تبلیغ مربوط به موضوع وب سایت و وبلاگ خود را نمایش دهید.

شما «وب مستر» و «وبلاگ»نویس گرامی تبلیغات این سیستم را در قالب یک (gif, jpg) و یا تبلیغ متنی و یا حتی تبلیغ فلشی (swf) در سایزهای استاندارد جهانی در وبسایت و وبلاگ خود قرار می دهید . این سیستم دارای گروه بندی «وب سایت» ها و «وبلاگ»های عضو است که شما بر اساس نوع محتوای سایت های تحت اختیار خود در گروه خاصی قرار خواهید گرفت و بر اساس گروه تعیین شده تبلیغات می پذیرید.

قابل ذکر است با تغییر گروه کاربری پایگاه اینترنتی شما در سیستم، درآمد کلیک های آن هم تغییر پیدا می کند.

اگر شما چندین «وب سایت» و یا «وبلاگ» دارید، کافی ست تنها یک بار در «ادپرشیا» عضو شوید و فقط سایت و وبلاگ خود را در سیستم اضافه کنید تا کد مربوط به آن را دریافت کنید.

گفتنی است زمانی هزینه شما پرداخت خواهد شد که درآمد شما به پنجاه هزار تومان رسیده و یا بیشتر از آن باشد، در این حالت کافی است شما درخواست درآمد خود را از بخش مدیریت خود کنید تا این پرداخت به سرعت انجام شود.

لیست کاملی از کلیه ناشران سایت را می توانید در این صفحه مشاهده کنید.