خبرهای جدید سایت

در این بخش سعی شده به سولات متداولی که ممکن است برای کاربران بوجود آید پاسخ بدهیم. در صورتی که سوال خاصی دارید و پاسخ آن را در این بخش نیافتید. می توانید در صفحه تماس با ما سولات خود را مطرح کنید و در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

نظر کارشناسی دکتر علی اکبر جلالی در مورد ادپرشیا

نظر کارشناسی دکتر علی اکبر جلالی در مورد ادپرشیا

سه شنبه، ۲۰ دي ۱۳۹۰
بسیار خوشحالم که بالاخره یک سیستم تبلیغات حرفه‏ای آنلاین بومی را می‏بینم که ضمن سادگی برای کاربر، از نظر فنی در کلاس مهمترین سیستم‏های تبلیغاتی جهان مانند google adwords قرار دارد. امروزه ما در جهانی زندگی می‏کنیم که، بر اساس توسعه فناوری و بخصوص کاربردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، مسیر ورود به موج چهارم از تغییرات زندگی بشر یعنی "عصر مجازی" را طی می‏کند. در چنین فضایی کلیه امور زندگی بشر در حال تغییر و تحول است. در حوزه کسب و کار، تبلیغ و تجارت این تغییر و تحول بسیار مشهود است. تبلیغات آنلاین در حال حاضر و در آینده عنصری کلیدی در فروش کالا و سرویسهای خدماتی هر کس در هر جا و به هر کس در هر نقطه جهان خواهد بود. در چنین شرایطی ضرورت ایجاد سیستم‏های تبلیغات برخط مانند ادپرشیا کاملا مشخص است. خوشوقتانه سیستم تبلیغات آنلاین ادپرشیا دارای توانمندیهای و امکانات زیادی برای تبلیغ کنندگان و برای انتشار دهندگان تبلیغات می‏باشد و سیستمی برنده برنده است تا همه عوامل موجود در آن بتوانند سود ببرند. بعضی از مزایای ویژه‏ای که در سیستم تبلیغات آنلاین ادپرشیا دیدم بشرح ذیل است.

- سیستم از نظر ایمنی، ارزانی، کیفیت ارائه خدمات و مشخصات فنی یکی از برترین سیستمهای در نوع خود است.
- صاحبان شرکتهای تولیدی و خدماتی قادر خواهند بود در کمتر از 30 دقیقه تبلیغ خود را به سیستم تبلیغات ادپرشیا بسپارند تا از طریق سایتها و وبلاگهای زیاد عضو ادپرشیا به اطلاع مصرف کنندگان واقعی برسد.
- صاحبان سایتها و وبلاگها نیز در کمتر از 5 دقیقه قادر خواهند بود به عنوان انتشار دهنده در سیستم تبلیغات آنلاین ادپرشیا ثبت نام کرده و به ازاء کلییک و یا بازدید درآمد داشته باشند.
- کلیه عملیات شامل: ایجاد و ارسال تبلیغات (تبلیغ کننده)، ثبت وب سایت (انتشار دهنده تبلیغات)، تجزیه و تحلیل آماری موقعیت تبلیغ انجام شده و سود بدست آمده انتشار دهنده، دریافت سود انتشار و پرداخت هزینه تبلیغات بصورت لحظه‏ای و کاملا خودکار انجام می‏شود و نیازی به تماس با کارشناسان ادپرشیا نیست.
- امکانات بسیار خوب سیستم ادپرشیا این فرصت را برای تبلیغ کننده فراهم کرده است تا او بتواند تبلیغ خود را در بخش مناسبی که در سیستم بصورت پیش فرض پیش بینی شده است قرار دهد.

بنده ضمن قول همکاری فنی به مجموعه دست اندرکاران سیستم تبلیغات ادپرشیا با اطمینان اعلام می‏کنم که این سیستم مهم می‏تواند یکی ازعوامل محرک توسعه اقتصادی و ارتقاء موقعیت تجاری صاحبان شرکتهای تولیدی و خدماتی باشد و لذا از صاحبان کالا و خدمات می‏خواهم تبلیغات خود را به این سایت بسپارند و از کلیه افرادی که داری سایت و وبلاگ می‏باشند دعوت می‏کنم به عنوان انتشار دهنده با سیستم تبلیغات آنلاین ادپرشیا همکاری نمایند تا ضمن بدست آوردن درآمد متناسب با تلاشی که دارند در توسعه فرهنگ استفاده از فناوری در تجارت خدمت نمایند.