پرسش های همگانی

در این بخش سعی شده به سولات متداولی که ممکن است برای کاربران بوجود آید پاسخ بدهیم. در صورتی که سوال خاصی دارید و پاسخ آن را در این بخش نیافتید. می توانید در صفحه تماس با ما سولات خود را مطرح کنید و در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

پرسش های همگانی

 1. ad (اد) چيست؟
 2. گزینه های پیش روی من چیست؟
 3. روش کار با این سایت چگونه است؟
 4. می توانم با یک اکانت هم نمایش دهنده باشم و هم تبلیغ دهنده؟
 5. اگر نمایش دهنده باشم، چه زمانی پول به دستم می رسد؟
 6. اگر حساب من در یک ماه به مبلغ حداقل نرسیده باشد برای مثال چهل و نه هزار تومان شد، آیا مبلغی به حساب من واریز خواهد شد؟
 7. با یک اکانت به عنوان نمایش دهنده، می توانم در چند سایت و یا وبلاگ تبلیغات را نمایش بدهم؟
 8. می توان یکی از تبلیغات را مثلا گرافیکی 120 در 60 را در چند جای سایت کپی کرد؟
 9. می توان تبلیغات را در صفحات خالی وبلاگ یا سایت خود قرار دهم؟
 10. من یک نمایش دهنده هستم، می توانم خودم روی تبلیغاتم کلیک کنم؟
 11. اگر کسی چند بار روی آگهی ها کلیک کند چه اتفاقی می افتد؟
 12. می توان با پولی که از نمایش تبلیغات توسط ادپرشیا به دست می آورم، خود تبدیل به یک تبلیغ دهنده برای وب سایتم یا خدمات دیگری که می خواهم شوم؟
 13. می توان بعد از ثبت نام مشخصات فردی خود را مانند شماره تماس و یا غیره را تغییر داد؟
 14. من چطور می توانم تبلیغات سایت را در وبلاگهای بلاگفا قرار دهم؟
 15. در سایت خود می توانم از جملاتی مانند «برای حمایت از ما، بر روی تبلیغات کلیک کنید» استفاده کنم و یا این که از کدهایی مانند «کد صفحه سیاه» در هنگام ورود افراد به سایت یا صفحات دیگر استفاده کنم؟
 16. چرا هرچه روی تبلیغات کلیک می کنند چیزی به تعداد کلیکها و پورسانتم اضافه نمی شود؟
 17. شرایط زمانی برای پذیرش کلیک از آی پی ها چگونه است؟
 18. پس از مراجعه به صفحه «تغییر مشخصات کاربری»، متوجه شدم که سایت من به علت عدم فعالیت حذف شده است. آیا می توانم مجددا آن سایت را ثبت نمایم؟
 19. حداقل کارکرد و اعتبار جهت واریز پورسانت به حساب چقدر می باشد؟

پad (اد) چيست؟

ad برگرفته از واژه انگليسي advertisement، به معناي آگهي يا تبليغ است. در اينترنت اين نوع آگهي ها به شکل ها و عنوان های گوناگونی مانند floating ad, banner ad, pop-up ad و غيره به نمايش درمي‌آيد. استفاده از ad رايج‌ترين و ساده‌ترين روش كسب درآمد اينترنتي است و در اغلب صفحات وب، اين نوع آگهي ها دیده می شوند.

پگزینه های پیش روی من چیست؟

فضاي تبليغات به شکل های مشخصی در مكانهايي ثابت در صفحات وب قرار مي‌گيرند.
ساختار اين آگهی ها، معمولا از نوع عكس، متن و یا فلش است. امكان كليك روي آنها و مراجعه به صفحه مرتبط با آگهي وجود دارد. اندازه و شكل اين بنرها از استاندارد IAB تبعیت می کند.

پروش کار با این سایت چگونه است؟

اگر شما سایت و یا وبلاگ دارید، می توانید پس از عضویت در این سیستم، کدهای تبلیغاتی را در صفحات وب خود قرار داده و به ازای هر بازدید یا کلیکی که بازدیدکنندگان سایت شما بر روی تبلیغات می نمایند، بر اساس فرمی که پر کرده اید، پورسانت دریافت کنید.

پمی توانم با یک اکانت هم نمایش دهنده باشم و هم تبلیغ دهنده؟

بله، شما همزمان می توانید با یک اکانت هم تبلیغ دهنده و هم نمایش دهنده باشید.

پاگر نمایش دهنده باشم، چه زمانی پول به دستم می رسد؟

شما می توانید پس از رسیدن به حد نصاب پنجاه هزار تومان، در روزهای هشتم، هجدهم، بيست و هشتم هر ماه از طریق صفحه درخواست درآمد اقدام به درخواست واريز درآمد خود كنيد. آن گاه درآمد شما تا روزهاي دهم، بيستم و سي‌ام همان ماه به حسابتان واریز خواهد شد.

پاگر حساب من در یک ماه به مبلغ حداقل نرسیده باشد برای مثال چهل و نه هزار تومان شد، آیا مبلغی به حساب من واریز خواهد شد؟

خیر در صورتی که حساب نمایش دهندگان به مبلغ حداقل پنجاه هزار تومان نرسیده باشد مبلغی به حساب شما واریز نخواهد شد و واریز، به ماه بعد موکول خواهد شد.

پبا یک اکانت به عنوان نمایش دهنده، می توانم در چند سایت و یا وبلاگ تبلیغات را نمایش بدهم؟

بله ، شما می توانید در هر تعداد سایت و وبلاگ که دارید تبلیغات این سیستم را نمایش دهید، کافی است در سیستم عضو شوید و سایت های خود را در پس از ورود، ثبت کنید و کد های مربوط به هر سایت را در آن فضا قرار دهید.

پمی توان یکی از تبلیغات را مثلا گرافیکی 120 در 60 را در چند جای سایت کپی کرد؟

ادپرشیا از این نظر محدودیتی برای شما قائل نیست. در نظر داشته باشید که هر فضای تعریف شده تنها یک مرتبه در یک صفحه قابل نمایش است.

پمی توان تبلیغات را در صفحات خالی وبلاگ یا سایت خود قرار دهم؟

خیر ، شما نمی توانید تبلیغات را در صفحات خالی وبلاگ یا سایت خود قرار دهید. آگهی ها لزوما باید کنار محتوای سایت شما منتشر شود.

پمن یک نمایش دهنده هستم، می توانم خودم روی تبلیغاتم کلیک کنم؟

خیر تبلیغات تنها باید از طرف بازدید کنندگان کلیک شود.

پاگر کسی چند بار روی آگهی ها کلیک کند چه اتفاقی می افتد؟

نگران نباشید، این سیستم کلیک های غیر واقعی را شناسایی کرده و در صورت مشاهده تعداد زیاد کلیک های غیر واقعی حساب کاربری بسته خواهد شد.

پمی توان با پولی که از نمایش تبلیغات توسط ادپرشیا به دست می آورم، خود تبدیل به یک تبلیغ دهنده برای وب سایتم یا خدمات دیگری که می خواهم شوم؟

بله می توانید البته این مبلغ باید حداقل پنجاه هزار تومان باشد تا بتوانید تبلیغ کنید. چون اگر کمتر از این مقدار باشد، به سرعت به پایان میرسد.

پمی توان بعد از ثبت نام مشخصات فردی خود را مانند شماره تماس و یا غیره را تغییر داد؟

بله. از طریق بخش مشخصات فردی اقدام کنید.

پمن چطور می توانم تبلیغات سایت را در وبلاگهای بلاگفا قرار دهم؟

پس از ورود به مدیریت وبلاگت خود، منوی «تنظیمات وبلاگ» را انتخاب کنید. سپس کدهای تبلیغاتی «نسيم» را داخل کادر «اسکریپت ها و کدهای اختصاصی کاربر برای درج در وبلاگ» گذاشته و دکمه «ثبت تنظیمات» را کلیک کنید. قرار دادن کدهای تبلیغاتی در قالب وبلاگ: برای انجام این کار در مدیریت وبلاگ خود، منوی «ویرایش قالب» را انتخاب نمایید و کدها را در جایگاه مناسب و دلخواه قرار دهید.

پدر سایت خود می توانم از جملاتی مانند «برای حمایت از ما، بر روی تبلیغات کلیک کنید» استفاده کنم و یا این که از کدهایی مانند «کد صفحه سیاه» در هنگام ورود افراد به سایت یا صفحات دیگر استفاده کنم؟

خیر. به هیچ وجه. شما مجاز نیستید و در صورت مشاهده، طبق شرایط و مقررات عضویت شما مسدود خواهد شد.

پچرا هرچه روی تبلیغات کلیک می کنند چیزی به تعداد کلیکها و پورسانتم اضافه نمی شود؟

چنان چه شما و یا دوستان شما بصورت متوالی بر روی تبلیغات کلیک نمایید، ادپرشیا، به طور هوشمندی این موضوع را تشخیص داده و سهم درآمدی به شما تعلق نمی گیرد. توجه کنید که سایت یا وبلاگ شما باید دارای بازدیدکننده واقعی باشد. در غیر این صورت اگر به دنبال این هستید که از طریق کلیک خود و یا آشنایان تان کسب درآمد نمایید موفق نخواهید بود و کلیکی برای شما ثبت نخواهد شد.
ادپرشیا توصیه می کند که کوشش خود را بر جذب مخاطب گسترده و متنوع تر صرف کنید.

پشرایط زمانی برای پذیرش کلیک از آی پی ها چگونه است؟

در یک بازه زمانی مشخص شد از هر آی پی فقط 1 کلیک پذیرفته خواهد شد.

پپس از مراجعه به صفحه «تغییر مشخصات کاربری»، متوجه شدم که سایت من به علت عدم فعالیت حذف شده است. آیا می توانم مجددا آن سایت را ثبت نمایم؟

بله شما می توانید از طریق همان صفحه این کار را انجام دهید و اگر حتی یک کلیک از آن در سیستم ثبت شود دیگر آن سایت حذف نخواهد شد ولی چنانچه پس از 48 ساعت هیچ کلیکی از آن در سیستم ثبت نشود بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.

پحداقل کارکرد و اعتبار جهت واریز پورسانت به حساب چقدر می باشد؟

پنجاه هزار تومان