تبلیغات بر روی ادپرشیا به چه صورت است؟

همانطور كه مي دانيم استفاده از اينترنت با سرعتی چشمگیر در حال رشد و توسعه است. به طوری که در حال حاضر حدود 33 میلیون کاربر در ایران از اینترنت استفاده می کنند. وجود تعداد زيادي سايت و وبلاگ ايراني كه در هر روز هزاران بازديد كننده را به سوي خود جلب مي كند، فضای مناسبی را برای تبلیغات شرکت ها و موسسه ها فراهم کرده، که مکانی مناسب برای تبلیغات محصولات و خدمات این افراد است.

شما با قرار دادن تبلیغات خود در «ادپرشیا»، آن را در هزاران سایت و وبلاگ عضو در این سیستم به نمایش در می آورید.

شما به ازای هر کلیک، رقم اندکی می پردازید که درصد قابل توجهی از آن، به وبلاگ نویسان و وب مستر های عضو می رسد و درصدی هم به این شرکت خواهد رسید.

قابل توجه است برای جلب اعتماد بیشتر در این سیستم، دسترسی شم به بخشی از سایت فراهم می شود که شمار کلیک و تعداد نمایش تبلیغات خود را در یک نمودار گرافیکی مشاهده کنید و همچنین برای بازدهی بهتر، «بنر»ها به چند موضوع طبقه بندی شده اند و وب مستر ها و وبلاگ نویس ها، کد مربوط به موضوع سایت و وبلاگ خود را قرار داده اند و این باعث شده است که اگر شما بخواهید در این سیستم آگهی منتشر کنید، تبلیغ شما در موضوع خاص خود قرار بگیرد و به این صورت، شما از ارایه تبلیغ خود در ادپرشیا، نتیجه ی مقرون به صرفه تری خواهید گرفت.

هزینه تبلیغ در این سیستم، بر اساس بازدید و کلیک است. با عضویت در «ادپرشیا» و پرداخت هزینه ناچیز، شما بهترین نوع انتشار تبلیغات را در اینترنت تجربه خواهید کرد.

شما تبلیغ دهنده گرامی می توانید تبلیغات خود را در قالب یک فایل تصویری (gif, jpg) و یا فایل فلش (swf) و یا تبلیغ متنی و در اندازه انتخابی تان، در سیستم «ادپرشیا» قرار دهید.

سیستم «ادپرشیا»، همچنین دارای بخش امتیاز دهی است و شما با هزینه بیشتر و تبلیغات بهتر در سیستم، در گروه کاربری بالاتری در بخش تبلیغ دهندگان قرار خواهید گرفت و این گونه با هر بار تبلیغ هزینه کمتری از شما دریافت خواهد شد.

براي كسب اطلاعات بيشتر و يا عضويت به عنوان تبليغ دهنده در سايت و تبليغ در سيستم، با پشتيباني «ادپرشیا» تماس بگيريد.

تبلیغات در سیستم «ادپرشیا» بر اساس نوع تبلیغ، بخش نمایش تبلیغات، و نحوه پرداخت قیمت های مختلفی دارد. جهت آشنایی با قیمت تبلیغات در «ادپرشیا» لطفا به صفحه لیست قیمت مراجعه کنید.