درباره ما

ادپرشيا اين امكان را براي دارندگان وب سايت و وبلاگ ها فراهم آورده تا با قرار دادن فضاهاي تبليغاتي به آساني كسب درآمد كنند، همچنين شركتها و موسسات محصولات و خدمات خود را معرفي کرده، و افزايش درآمد نمايند، يك تجارت دو طرفه! بهتر از اين مي خواهيد!

 چرا ادپرشیا؟

وب سایت ادپرشیا ارتباطی بین صاحبان وب سایت و تبلیغ کنندگان می باشد. این سایت اولین و کاملترین سیستم تبلیغات آنلاین محسوب می شود. امروزه سایت هایی که به عنوان واسطه تبلیغ در وب فارسی فعالیت میکنند با نمایش تبلیغات زرد و نمایش محصولات خاص و نداشتن يك سيستم پيشرفته و حرفه اي در مديريت تبليغات و پرداخت هزينه ها و در مجموع عدم اطمينان که باعث شده اند وب سایتها و وبلاگها ازاینگونه سایتها استقبال ننمايند، ادپرشيا با آگاهي از اين موضوع تمامی چالشها و راهکارها تبیلیغات در اینترنت را شناسایی کرده و با راه اندازی اين سيستم امیدوار است که بتواند گامی موثر در زمینه جامعیت بخشی تبلیغات اینترنتی بردارد.

 كسب درآمد به آساني

شما بدون نیاز به دانش برنامه نویسی تنها با ثبت نام و قرار دادن كد هاي تبليغاتي ادپرشيا در وب سايت يا وبلاگ خود مي توانيد درآمد ثابتي را براي خود ايجاد نماييد.

 امكانات فوق العاده در پنل کاربری

شما بوسيله يك كنترل پنل حرفه اي نظارت كامل بر تمامي تبليغاتتان داريد بطوريكه تعداد كليك واقعي، درآمد كسب شده در روز و فواصل زماني متفاوت را با ارائه نمودار و جداول مشاهده مي نماييد.

 چگونه كسب درآمد مي نماييد

با ثبت نام و نمایش تبلیغات در سایت یا وبلاگتان می توانید به ازای کلیک و يا بازديد هايي که از سایت شما، روی تبلیغات میشود از ما پورسانت دریافت کنید؛ این پورسانت برای تبلیغات مختلف متفاوت است.

 فروش تان را چند برابر نماييد

تبليغ كننده با ايجاد تبليغ خود و صرف هزينه اندك مي تواند سايت محصول و خدماتش را در صدها سایت نمایش دهنده آگهی عضو ادپرشيا تبليغ نموده و بيشترين بازدهي را در فروش محصولات و خدمات خود كسب نمايد.